Producent konfekcji i odzieży męskiej
Szycie na miarę

  +48 609 521 228

 

 SZYCIE NA MIARĘ

 

  Garnitury, marynarki, odzież męska  

Moda-pol - Garnitury szyte na miarę....

 

Szycie na miarę to oferta skierowana do  klientów ceniących sobie indywidualizm i nietypowe rozwiązania. Nasze Garnitury szyte na miarę gwarantują zawsze idealne dopasowanie do sylwetki, eksponując jej zalety, a tuszując ewentualne mankamenty figury.

 

 

Szycie na miarę w naszej pracowni krawieckiej Moda-Pol

 

Nasza pracownia krawiecka dostarczy Państwu wymarzony garnitur szyty na miarę. To Państwo zadecydują o ostatecznym wyglądzie garnituru. Do naszych klientów należy decyzja, z ilu części będzie się składać, ilu rzędowa ma być marynarka czy jakie mają być wycięcia i dopasowania. Decyzją Państwa będzie, ile zaprojektujemy kieszeni, jakie będą obszycia czy wykończenia. Podczas zamawiania garnituru szytego na miarę do państwa decyzji należy także jakich tkanin i dodatków użyjemy do uszycia marynarki czy spodni.

 

Krok 1 - Wybór kroju i zdjęcie miary

 

Po zapoznaniu się z potrzebami klienta i zdjęciu wymiarów nasz zespół krojczych zamieni liczby w wykrój, z którego doświadczony mistrz krawiecki uszyje dla Państwa perfekcyjny garnitur, który będzie wymagał dokonania jednej lub dwóch przymiarek, w zależności od wybranego fasonu i sylwetki klienta.

 

Krok 2 - Wybór tkanin i dodatków

 

W naszej ofercie tkanin znajdziecie Państwo tylko najwyższej jakości wełny, oraz ich szlachetne mieszanki odpowiednie na garnitury, marynarki, spodnie, nasi doradcy pomogą Państwu w odpowiednim wyborze odpowiednich tkanin dostosowanych do budowy, cech fizycznych oraz indywidualnych potrzeb. Jako dodatki stosujemy trwałe i przewiewne podszewki wiskozowe, nici firmy Guterman, wysokiej jakości dodatki oraz szeroką gamę guzików wykonanych z różnego rodzaju żywic, jak również z surowców naturalnych.

 

Dobre relacje i jasne zasady, to cenimy sobie  kontaktach z klientami.

 

Zapraszamy Klientów z miasta Bielsko-Biała jak i wszystkich pobliskich innych miejscowości z korzystania z naszej usługi uszycia wymarzonego i dopasowanego garnituru. Nasze wieloletnie doświadczenie w szyciu miarowym oraz doradztwo na każdym etapie szycia odzieży gwarantujemy, że państwa garnitur będzie uszyty na państwa miarę!

 

 

 

Zapraszamy Klientów z miasta Bielsko-Biała jak i wszystkich pobliskich innych miejscowości z korzystania z naszej usługi uszycia wymarzonego i dopasowanego garnituru. Nasze wieloletnie doświadczenie w szyciu miarowym oraz doradztwo na każdym etapie szycia odzieży gwarantujemy, że państwa garnitur będzie uszyty na państwa miarę!

 

 

Zapytaj nas:

 

Jeżeli mają Państwo pytania
dotyczące naszej oferty lub naszej działalności
prosimy o kontakt:

 

Zapoznałem się z polityką prywatności czytaj więcej >>