Zapraszamy na zakupy do salonu firmowegoa - jesteśmy czynni (Kustronia 52 b; B-B). Kupując u nas ratujesz nasze miejsca pracy.

Producent konfekcji i odzieży męskiej

Szycie na miarę 

57.jpg
58.jpg

   

  Moda-pol - Garnitury szyte na miarę....


  Szycie na miarę to oferta skierowana do  klientów ceniących sobie indywidualizm i nietypowe rozwiązania. Nasze Garnitury szyte na miarę gwarantują zawsze idealne dopasowanie do sylwetki eksponując jej zalety, a tuszując ewentualne mankamenty figury.

   

  Szycie na miarę w naszej pracowni krawieckiej Moda-Pol

  Nasza pracownia krawiecka dostarczy Państwu wymarzony garnitur szyty na miarę. To Państwo zadecydują o ostatecznym wyglądzie garnituru. Do naszych klientów należy decyzja z ilu części będzie się składać, ilu rzędowa ma być marynarka czy jakie mają być wycięcia i dopasowania. Decyzją Państwa będzie ile zaprojektujemy kieszeni, jakie będą obszycia czy wykończenia. Podczas zamawiania garnituru szytego na miarę do państwa decyzji należy także jakich tkanin i dodatków użyjemy do uszycia marynarki czy spodni.

   

  Krok 1 - Wybór kroju i zdjęcie miary

   

  Po zapoznaniu się z potrzebami klienta i zdjęciu wymiarów, nasz zespół krojczych zamieni liczby w wykrój, z którego doświadczony mistrz krawiecki uszyje dla Państwa perfekcyjny garnitur, który będzie wymagał dokonania jednej lub dwóch przymiarek, w zależnosci od wybranego fasonu i sylwetki klienta.

   

  Krok 2 - Wybór tkanin i dodatków

   

  W naszej ofercie tkanin znajdziecie Państwo tylko najwyższej jakości wełny, oraz ich szlachetne mieszanki odpowiednie na garnitury, marynarki, spodnie, nasi doradcy pomogą Państwu w odpowiednim wyborze odpowiednich tkanin dodstosowanych do budowy, cech fizycznych oraz indywidualnych potrzeb. Jako dodatki stosujemy trwałe i przewiewne podszewki wiskozowe, nici firmy Guterman, wysokiej jakosci dodatki oraz szeroką gamę guzików wykonanych z różnego rodzaju żywic, jak również z surowców naturalnych.

   

  Dla dopełnienia całości nasz zespół pomoże Państwu dobrać resztę garderoby jak: buty, koszule, krawaty, poszetki.

   

  Dobre relacje i jasne zasady, to cenimy sobiw  kontaktach z klientami.

   

  Zapraszamy Klientów z miasta Bielsko-Biała jak i wszystkich pobliskich innych miejscowości z korzystania z naszej usługi uszycia wymarzonego i dopasowanego garnituru. Nasze wieloletnie doświadczenie w szyciu miarowym oraz doradztwo na każdym etapie szycia odzieży gwarantujemy, że państwa garnitur będzie uszyty na państwa miarę!

   

  Twoje potrzeby są naszym wyzwaniem.

  Zapytaj nas:

  Jeśli macie pytanie dotyczące naszej oferty lub naszej działaności
  - prosimy o kontakt: