Producent konfekcji i odzieży męskiej

Szycie na miarę

57.jpg
58.jpg

   

  Moda-pol - Garnitury szyte na miarę....


  Szycie na miarę to oferta skierowana do  klientów ceniących sobie indywidualizm i nietypowe rozwiązania. Nasze Garnitury szyte na miarę gwarantują zawsze idealne dopasowanie do sylwetki eksponując jej zalety, a tuszując ewentualne mankamenty figury.

   

  Szycie na miarę w naszej pracowni krawieckiej Moda-Pol

  Nasza pracownia krawiecka dostarczy Państwu wymarzony garnitur szyty na miarę. To Państwo zadecydują o ostatecznym wyglądzie garnituru. Do naszych klientów należy decyzja z ilu części będzie się składać, ilu rzędowa ma być marynarka czy jakie mają być wycięcia i dopasowania. Decyzją Państwa będzie ile zaprojektujemy kieszeni, jakie będą obszycia czy wykończenia. Podczas zamawiania garnituru szytego na miarę do państwa decyzji należy także jakich tkanin i dodatków użyjemy do uszycia marynarki czy spodni.

   

  Zapraszamy Klientów z miasta Bielsko-Biała jak i wszystkich pobliskich innych miejscowości z korzystania z naszej usługi uszycia wymarzonego i dopasowanego garnituru. Nasze wieloletnie doświadczenie w szyciu miarowym oraz doradztwo na każdym etapie szycia odzieży gwarantujemy, że państwa garnitur będzie uszyty na państwa miarę!

   

  Twoje potrzeby są naszym wyzwaniem.

  Zapytaj nas:

  Jeśli macie pytanie dotyczące naszej oferty lub naszej działaności
  - prosimy o kontakt: